Když je samo místo zážitkem

Vítejte v obci Černá Voda na místě, kterému místní neřeknou jinak než „stará fara“. V minulosti budova přináležela ke klasicistnímu kostelu Panny Marie z roku 1788, který dodnes stojí v sousedství fary. 

Věříme, že stejně jako tehdy skýtala pohodlí místnímu faráři, i ve své současné renovované podobě poskytne zázemí všem, kteří hledají prostor pro pohodlnou rodinnou dovolenou, startovací čáru na cyklovýlety po Rychlebských stezkách či základnu pro toulky po zatopených lomech a tajemných chodnících Jeseníku.

Co všechno u nás můžete zažít?

Klid, kokrhání kohoutů a odbíjení kostelního zvonu… díky své historii a poloze má Ubytování Na Staré faře nezapomenutelnou atmosféru, jehož zážitek, jak věříme, ještě umocní náš servis.

Je libo vejce domácí?

Na zahradě jsme postavili ohradu pro slepice. Máme jich už bezmála tři desítky. Skoro s jistotou si tedy můžete každý den dopřát čerstvá domácí vejce k snídani.

Můžete si také zakoupit domácí med od místních včelařů.

Daleko od města, a přece jako doma

Narazte sud piva, rozpalte gril. Nasekejte si dřevo, nasbírejte bylinky z naší bylinkové zahrádky. Vše je u nás k dispozici.

Na zahradě také najdete několik ovocných stromů k vašemu užitku.

A abyste se u nás opravdu cítili jako doma, můžete si k nám vzít i své psí mazlíčky.

O vaše kola bude královsky postaráno

Vybudovali jsme pro vás myčku na kola a kolárnu. Po náročném výletu si u nás můžete kolo snadno umýt a bezpečně uschovat.

Nová terasa

Užijte si slunečné i deštivé dny na naší nové terase. K dispozici je kvalitní gril i pípa.

Děti mají o zábavu postaráno

Pro nejmenší máme na zahradě pískoviště a letos jsme vztyčili trampolínu. 

Vaše ratolesti neuvidíte hodiny:)